Пам'ять, що тримає і вчить…

Пам'ять, що тримає і вчить…
   16

22 червня Україна вшановує пам'ять мільйонів людей, чиї життя забрала Друга світова війна. Це день скорботи за всіма, хто загинув на фронтах, у зруйнованих містах і селах, у концтаборах, під час окупації та масових репресій.

Минуло понад вісім десятиліть. Та історія знову нагадала, наскільки крихкими є мир і людське життя. 

22 червня 1941 року війна прийшла на українську землю з бомбардування Києва. 24 лютого 2022 року, також на світанку, російські ракети знову розірвали українське небо. 

Інший ворог, інший час, але той самий біль, ті самі втрати й той самий незламний спротив українців. Ми схиляємо голови перед усіма жертвами війни.  Перед тими, хто поліг за нашу свободу. 

Пам'ять не змінює минулого. Вона вчить берегти те, що маємо - мирне небо, родину і Батьківщину. Честь і вдячність захисникам і захисницям, які боронили і боронять Україну!